LAJMI I FUNDIT:

Multi Cooker (Tenxhere Elektrike me presion) nga Gorenje, të gjitha në një

Multi Cooker (Tenxhere Elektrike me presion) nga Gorenje, të gjitha në një

Multi Cooker – Gorenje, është një pajisje kuzhine e gjithanshme që lejon përdoruesit të përgatisin me lehtësi një shumëllojshmëri të gjerë pjatash. Kjo tenxhere e gjitha në një mund të përdoret për zierje në avull, zierje, gatim të ngadaltë dhe madje edhe pjekje. Ka një kapacitet të madhë prej 6L dhe 15 programe, duke e bërë atë të përsosur për gatim për familjet e mëdha.

Një nga veçoritë e Multi Cooker – Gorenje, është ekrani dixhital i përshtatshëm për përdoruesit. Ekrani i  lejon përdoruesit të zgjedhin lehtësisht mënyra të ndryshme gatimi si dhe të rregullojnë temperaturën dhe kohën e gatimit sipas dëshirës së tyre. Për më tepër, tenxherja ka një kohëmatës të integruar, kështu që përdoruesi mund ta vendosi që të fillojë gatimin në një kohë të caktuar dhe të ketë darkën gati kur të kthehen nga puna.

Multi Cooker – Gorenje vjen me aksesorë të ndryshëm, duke përfshirë një shportë me avull, një tenxhere me gatim të ngadaltë dhe shumë aksesorë të tjerë. Këta aksesorë i ndihmojnë përdoruesit të gatuajnë një gamë të gjerë të ushqimeve me lehtësi, nga perimet e gatuara në avull deri tek zierjet e gatuara ngadalë. Tenxherja ka gjithashtu një shtresë jo ngjitëse, duke e bërë të lehtë pastrimin dhe parandaluar ngjitjen e ushqimit.

Një veçori tjetër e shkëlqyeshme e Multi Cooker – Gorenje është aftësia e tij për të mbajtur ushqimin të ngrohtë pas gatimit. Pasi të përfundojë procesi i gatimit, tenxherja kalon automatikisht në modalitetin e ngrohjes, duke e mbajtur ushqimin në temperaturën e përsosur derisa të jetë gati për t’u shërbyer.

Si përfundim, Multi Cooker – Gorenje është një pajisje kuzhine e gjithanshme dhe lehtë për tu përdorur, e cila është e përkryer për ata që duan të përgatisin një gamë të gjerë të ushqimeve me lehtësi. Programet e shumta gjithësej 15 programe, kapaciteti i tij i madh, ekrani dixhital dhe aksesorët e ndryshëm e bëjnë atë një zgjedhje ideale për familjet e ngarkuara ose për përgatitjen e vakteve. Ena e saj e gatimit që nuk ngjit, kohëmatësi i integruar dhe modaliteti i ngrohjes automatike e bëjnë të lehtë pastrimin dhe përdorimin e tij.

Më poshtë mund ti gjeni disa nga recetat e rekomanduara nga ne, të cilat mund t’i përdorni:

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
​Kalon propozimi i Rrahmanit për pagën minimale deri në 500 euro, e kundërshton ministri Hekuran Murati

​Kalon propozimi i Rrahmanit për pagën minimale deri në 500 euro, e kundërshton ministri Hekuran Murati

Ekonomi
Nuk ka kohë për të humbur - kapni rastin për të zotëruar Renault Austral me një ofertë të veçantë në Auto Mita!

Nuk ka kohë për të humbur - kapni rastin për të zotëruar Renault Austral me një ofertë të veçantë në Auto Mita!

Auto Mita
“Shtëpia e Arkitektëve”- databaza më e madhe në rajon dhe e para e llojit të vet që Agimi Company e ka krijuar

“Shtëpia e Arkitektëve”- databaza më e madhe në rajon dhe e para e llojit të vet që Agimi Company e ka krijuar

Agimi Company
Brez pas brezi me BPB-në, partnerët e Bankës së Vendit rrëfejnë historitë e tyre të suksesit

Brez pas brezi me BPB-në, partnerët e Bankës së Vendit rrëfejnë historitë e tyre të suksesit

Ekonomi
Kriza e kostos së jetesës – sa kushton të jetosh në Prishtinë?

Kriza e kostos së jetesës – sa kushton të jetosh në Prishtinë?

Ekonomi
Udhëtoni me çmime ekonomike prej katër vendeve evropiane drejt Kosovës

Udhëtoni me çmime ekonomike prej katër vendeve evropiane drejt Kosovës

Prishtina Ticket
Kalo në kategori