LAJMI I FUNDIT:

Motra e Bucit komenton lojën e tij me Santianën: Nuk njihen nga jashtë, nuk shkojnë në atë masë që të shkatërrojnë gjithçka

Motra e Bucit komenton lojën e tij me Santianën: Nuk njihen nga jashtë, nuk shkojnë në atë masë që të shkatërrojnë gjithçka
Foto: Screenshot/YouTube

Motra e Ylli Dervishit, Mirjeta Dervishi, së fundmi në emisionin “Ora 7” ka folur për lojën e tij brenda si dhe për ngjarjet e fundit që kanë ndodhur në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo thotë se Ylli është një lojtar shumë i mirë, person i dashur dhe se është fiks për atë format.

“Buci apo Ylli siç e ka emrin, është me të vërtetë një yll. Buci është një nga lojtarët që nga dita e parë ka bërë zhurmë. Është një lojtar shumë i mirë. Buci është një djalë me zemër të madhe. Një djalë që të gjithë ata që e njohin, e njohin në fakt kush është Buci. Loja e tij është e duhura për këtë reality, aty nuk kanë shkuar për të fjetur”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Mirjeta tutje theksoi: “Deri më tani është gjithçka në rregull, normal ka edhe komente. Njerëzit po gjykojnë shumë nga ato që po dalin nga TikToku. Nuk është se po e shohin gjithë kohën”.

“Dua të rri me ty”, Ylli i qëndron afër Santianës pasi fillon të qajë me dënesë
Lexo po ashtu “Dua të rri me ty”, Ylli i qëndron afër Santianës pasi fillon të qajë me dënesë

Ajo mes tjerash ka folur edhe për lojën e Bucit me Santiana Malokun si dhe për raportin e dyshes.

Foto: Screenshot/YouTube

“Buci dhe Santiana nuk njihen nga jashtë. Ata kanë një kimi të lojës dhe po vazhdojnë lojën, të dy kanë lidhjet jashtë, familjet jashtë”.

Dervishi përfundoi: “Nuk shkojnë në atë masë sa të shkatërrojnë gjithçka. Duhet edhe komentuesit edhe të gjithë njerëzit që të ndryshojnë qasje me këto komentet negative, ofenduese”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori