0Shares

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore.

Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 10 deri në 18 gradë Celsius kurse maksimalet do të arrijnë deri në 36 gradë Celsius.

Niveli i UV indeksit do të jetë 6. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)