LAJMI I FUNDIT:

Moti po nxehet çdo ditë, por ju qëndroni të freskët me kondicionerët HISENSE nga Gorenje Department Store

Moti po nxehet çdo ditë, por ju qëndroni të freskët me kondicionerët HISENSE nga Gorenje Department Store

Stina e verës veçse ka ardhur, e me të kanë filluar të vijnë edhe temperaturat e larta të cilat dita ditës po rriten më shumë e më shumë.

Për ta shijuar këtë stinë sa më shumë, sigurisht se dëshironi të keni edhe freski.

Prandaj, Gorenje sjell kondicionerët modern që sigurojnë freskinë optimale që ju dëshironi. Nuk keni nevojë të kërkoni dirigjuesin për t’ia përshtatur temperaturën, pasi që mundeni ta kontrolloni prej telefonit tuaj… përmes Wi-Fi.

Disa prej kondicionerëve nga HISENSE janë:

– Klima 12000btu
– Klima 18000btu
– Klima 24000btu

Karakteristikat e kondicionerëve që i veçojnë janë:

– Energjia A++/A+,  

– Inverter 

– Garancion 2 vite

– Gazi R32 , 

– Kontroll Wi-Fi , 

E veçanta e këtyre është se e pastrojnë edhe ajrin në dhomë duke e filtruar pluhurin e vogël, mikrobet dhe ndotjen e ajrit.

Informata rreth çmimit dhe detajeve shtesë mund t’i gjeni në këtë link: https://bit.ly/37IFNHy

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
“Leje cigare për 45 ditë” është kampanja e re e Evapify

“Leje cigare për 45 ditë” është kampanja e re e Evapify

Crystal Evapify
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Kalo në kategori