LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur polici amerikan goditet nga një veturë derisa ndihmonte një shofer tjetër në një autostradë në Iowa

Momenti kur polici amerikan goditet nga një veturë derisa ndihmonte një shofer tjetër në një autostradë në Iowa

Policia amerikane ka publikuar pamjet e një kamere të vendosur në uniformën e zyrtarit policor, i cili goditet nga një veturë në autostradë.

Reklama

Polici po bisedonte me një shofer në një rrugë të mbuluar me borë në Iowa, i cili nga ai kishte kërkuar ndihmë, kur një veturë u fut në hapësirën ku po qëndronte polici dhe e goditi, transmeton Telegrafi.

Ai është dërguar me urgjencë në spital për trajtim, nga ku është bërë e ditur se ka pësuar mavijosje në kraharorin e djathtë ka njoftuar zyra e sherifit në Dallas, Teksas.

Pas këtij incidenti, policia i ka bërë apel të gjithë shoferëve të ulin shpejtësinë kur shohin policinë në rrugë, dhe të jenë më të kujdesshëm në rrugët e mbuluara më borë.

E përplasja e policit me gjasë ndodhi si pasojë e rrugëve të mbuluara me një shtresë të hollë akulli, që i pamundësoi shoferit të frenojë dhe të parandalojë goditjen. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Forcat ruse dështojnë ta pushtojnë qytetin e Donetskut

Forcat ruse dështojnë ta pushtojnë qytetin e Donetskut

Evropa
Rusët bombarduan vendin ku qëndroi lideri ukrainas në Kherson - A u përpoq Kremlini ta vriste Zelenskyn?

Rusët bombarduan vendin ku qëndroi lideri ukrainas në Kherson - A u përpoq Kremlini ta vriste Zelenskyn?

Evropa
Sunak pas takimit me Bidenin: Putini duhet ta dijë se nuk do të heqim dorë prej Ukrainës

Sunak pas takimit me Bidenin: Putini duhet ta dijë se nuk do të heqim dorë prej Ukrainës

Evropa
Sulm i përgjakshëm në Afganistan

Sulm i përgjakshëm në Afganistan

Azia
Pamje rrëqethëse nga Franca, emigranti sirian ther me thikë fëmijën në karrocë – gruaja që ishte me të tentoi ta mbrojë me trup

Pamje rrëqethëse nga Franca, emigranti sirian ther me thikë fëmijën në karrocë – gruaja që ishte me të tentoi ta mbrojë me trup

Evropa
Disa vende të NATO-s mund të përfundojnë duke dërguar trupa në Ukrainë

Disa vende të NATO-s mund të përfundojnë duke dërguar trupa në Ukrainë

Evropa
Kalo në kategori