LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur luani sulmon interpretuesin në një cirk në Rusi – ai bashkë me gruan e tij e vazhdojnë shfaqjen sikur s’kishte ndodhur asgjë

Momenti kur luani sulmon interpretuesin në një cirk në Rusi – ai bashkë me gruan e tij e vazhdojnë shfaqjen sikur s’kishte ndodhur asgjë

Një video tregon momentin e tmerrshëm kur një luan sulmon një interpretues të njohur cirku në Rusi.

Bisha nxori dhëmbët dhe e kafshoi Alexey Makarenko, 42-vjeçar, gjatë një shfaqjeje para fëmijëve dhe prindërve të tyre, transmeton Telegrafi.


Gruaja e tij Olga Borisova, 43 vjeçe gjithashtu një trajnere ‘ia shpëtoi jetën’ duke e përzënë grabitqarin derisa dhe duke e nxjerrë jashtë rrethojave të cirkut në vendpushimin e Detit të Zi të Soçit.

Drama filloi kur dy luanë nisën të ziheshin gjatë një akti në arenën me 1,200 vende.

Makarenko intervenoi në përleshjen e tyre, duke ngjallur në një përgjigje të ashpër nga një luan i tretë që e sulmoi atë nga pas, duke e rrëzuar në tokë.

Borisova nxitoi për ta ndihmuar duke përdorur një bastun për ta trembur luanin derisa dritat u ndalën dhe stafi shkoi në gjendje emergjence duke vendosur topa uji dhe ‘granata zhurme’ për të penguar kafshët.

Makarenko mori veten dhe ia hodhi një objekt  luanit për ta nxjerrë jashtë ringut në Cirkun Shtetëror të Soçit.

Ata të dy më pas vazhduan sikurse s’kishte ndodhur asgjë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Kryeministri britanik në cilësinë e “futbollistit” – pamjet bëhen virale

Kryeministri britanik në cilësinë e “futbollistit” – pamjet bëhen virale

Interesante
U hodh nga jahti dhe ra mbi balenën, burri nga Zelanda e Re dënohet me 600 dollarë

U hodh nga jahti dhe ra mbi balenën, burri nga Zelanda e Re dënohet me 600 dollarë

Interesante
Macja e parezistueshme kërkon ushqim në rrugët e Stambollit

Macja e parezistueshme kërkon ushqim në rrugët e Stambollit

Fun
Kush ishte skllavi që i mësoi Jack Daniel të bënte uiski? (Foto)

Kush ishte skllavi që i mësoi Jack Daniel të bënte uiski? (Foto)

Kalo në kategori