GoPro ka lansuar kamerën më të re dhe më të fuqishme deri tani, modelin GoPro HERO9 Black. GoPro HERO9, si asnjëherë më parë vjen me rezolucionin e jashtëzakonshëm 5K, fotografi 20MP, ekran të përparshëm, bateri më të fuqishme për 30%, rezistent ndaj ujit deri në 10 metra pa mbështjellëse, uebkamerë dhe opcion për livestream, dhe shumë specifika tjera të fuqizuara nga modeli paraprak. Kamerën më të re GoPro HERO9, mund ta porositni tani me çmim promocional, në dyqanin më të më madh online të teknologjisë në Kosovë, në Gjirafa50, duke klikuar KËTU.

Rezolucion më i lartë

Modeli më i ri i kamerës GoPro HERO9, ju mundëson të incizoni video në rezolucionin e jashtëzakonshëm 5K, i cili ruan çdo detaj edhe kur e zmadhoni. Po ashtu, përmes ‘screenshot’ mund të nxirrni fotografi deri në 14.7 MP nga videoja.

Më shumë piksela

Tani mund të bëni fotografi 20 MP, ndërsa opsioni SuperPhoto ju mundëson foto të përkryera.

Dy ekrane

Falë ekranit të madh përpara, ju keni pamje paraprake të fotos dhe videos, dhe tani mund të bëni selfie shumë më lehtë.

Hypersmooth 3.0

Shijo çdo aventurë me sistemin më të avancuar të stabilizimit të videos.

Më shumë Streaming

HERO 9 ju mundëson të bëni streaming në rrjete sociale, dhe funksionin si ueb-kamerë e pasuruar me sistemin e stabilizimit të videos HyperSmooth 3.0.

Këto janë vetëm disa nga karakteristikat e jashtëzakonshme të modelit më të ri të kamerës GoPRO HERO9. Për të mësuar më shumë, dhe për ta porositur tani me çmim promocional, vizitoni uebfaqen www.gjirafa50.com, apo klikoni KËTU.

Gjirafa50.com është dyqani më i madh online i teknologjisë në Kosovë me mbi 60.000 produkte, nga brendet më të njohura të teknologjisë. Të gjitha origjinale, dhe me garancion nga prodhuesi. Po ashtu, të gjitha produktet vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni pasi e pranoni produktin me para në dorë, apo me kartelë bankare deri në 12 këste.

Nëse ju duhet ndihmë rreth porosisë online, atë mund ta merrni përmes chat-it në www.gjirafa50.com, apo numrit të telefonit +383 45 101 953.

Gjithashtu, mund të na vizitoni në showroom-in tonë, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.