LAJMI I FUNDIT:

“Milosheviçi është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh”!

“Milosheviçi është gjallë, arkivoli në funeralin e tij ishte bosh”!

Ish-presidenti serb, Slobodan Milosheviç, është i gjallë dhe arkivoli në funeralin e tij ishte bosh, ka thënë admirali kroat në pension Davor Domazet – Losho.

Reklama

Siç shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi, ai, së bashku me dy gjeneralë të tjerë kroatë, gjithashtu në pension, janë mbledhur në Asamblenë e Përgjithshme të Kroacisë për të mbajtur leksione, të cilat sipas medieve serbe janë skandaloze.

Megjithatë sipas medieve serbe, Domazet-Losho nuk ishte mjaft i sigurt për atë nëse Milosheviç është, por ka thënë se nuk është e garantuar se ai është varrosur nën një bli në Pozharevc.

“Arkivoli në funeralin e Milosheviçit, i varrosur në vitin 2006, ishte bosh”, ka thënë ai.

Çfarë tjetër është dëgjuar nga këto leksione, nuk është vetëm kjo. Sipas medieve serbe aty është thënë edhe se Tito ishte një agjent rus. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Kanë mbetur më pak se 24 orë deri tek mbyllja e qeverisë amerikane

Kanë mbetur më pak se 24 orë deri tek mbyllja e qeverisë amerikane

Amerika
Ushtarët ukrainas u shpëtuan nga rajonet e pushtuara pasi ishin fshehur për më shumë se një vit e gjysmë

Ushtarët ukrainas u shpëtuan nga rajonet e pushtuara pasi ishin fshehur për më shumë se një vit e gjysmë

Evropa
Rusia shënon përvjetorin e aneksimit të rajoneve ukrainase, Putin: Kjo është ngjarje historike, ne jemi një komb

Rusia shënon përvjetorin e aneksimit të rajoneve ukrainase, Putin: Kjo është ngjarje historike, ne jemi një komb

Evropa
Wladimir Klitschko: Nuk jam gati të vdes për Ukrainën, por jam gati të jetoj për të

Wladimir Klitschko: Nuk jam gati të vdes për Ukrainën, por jam gati të jetoj për të

Evropa

"Ne nuk e dimë madhësinë e Ukrainës", Orban për bisedimet e anëtarësimit të Ukrainës në BE

Evropa
Elita e marinës amerikane SEAL dhe forcat speciale të ushtrisë do të testohen për përdorim droge

Elita e marinës amerikane SEAL dhe forcat speciale të ushtrisë do të testohen për përdorim droge

Amerika
Kalo në kategori