LAJMI I FUNDIT:

I mërzitur që nuk po e nxjerrin në shëtitje, qeni i bie vazhdimisht borisë së makinës (Video)

I mërzitur që nuk po e nxjerrin në shëtitje, qeni i bie vazhdimisht borisë së makinës (Video)

Meqenëse priti gjatë brenda një veture, të parkuar në Arizonë të Shteteve të Bashkuara, qeni i mërzitur nisi t’i binte borisë për ta kërkuar pronarin.

Atë e kishin nxjerrë për ta shëtitur, mirëpo e lan për një kohë shumë të gjatë në veturë, derisa po pushonin në një kafeteri, transmeton Telegrafi.


“Dëgjova disa herë borinë, pastaj ishte e padurueshme, sepse nuk ndalonte” ka thënë një njeri, që shkoi të shikonte se çfarë po ndodhte.

Beasia më e madhe e tij, ishte qeni në ulsen e shoferit, duke kërkuar pronarin, i cili më vonë u afrua dhe shpjegoi se çfarë po ndodhte. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
I pandehuri i bashkohet seancës gjyqësore përmes lidhjes të drejtpërdrejtë me telefon, reagon gjykatësi

I pandehuri i bashkohet seancës gjyqësore përmes lidhjes të drejtpërdrejtë me telefon, reagon gjykatësi

Fun
Kalo në kategori