Dormeo këtë fillim viti ju mundëson t’i plotësoni nevojat tuaja për gjumë kualitativ duke u ofruar-60%zbritje, plus dhurata. Prandaj ti, mos prit më – përfito nga oferta e parezistueshme e këtij fillim-viti. Merr setin familjar Siena nga Dormeo me -60% zbritje me benefitet më të mira për gjumë të shëndetshëm. Klikoni KËTU për të parë ofertën.

Çka përfshin seti Siena dhe pse ti duhesh ta kesh?

Setin familjar Siena e keni në madhësinë për 1 dhe 2 persona. Seti për një person përfshin: jorgan dyshtresor tek dhe 1 jastëk, plus një jastëk ekstra falas në vlerë 44.80 euro. Ndërsa seti për dy persona përfshin jorgan dyshtresor çift dhe 2 jastëk, plus 2 jastëk ekstra falas në vlerë 89.60 euro.

Seti familjar do të kompletoj dhomën tuaj të fjetjes dhe do të plotësoj të gjitha nevojat tuaja për gjumë kualitativ.

Set i rehatshëm, praktik, i ajrosshëm dhe hipoalergjenik

Përveç ofertës me 60% zbritje përfitimet e setit familjar Siena nga Dormeo janë të pafundme. Si jorgani ashtu edhe jastëku janë të përbërë me mikrofibra Wellsleep® të cilat njihen si materiale super të ajrosshme, dhe të cilat parandalojnë djersitjen gjatë gjumit, si dhe janë hipoalergjenike që do të thotë që këto produkte janë të përsosura për personat që vuajnë nga alergjitë e ndryshme.

Për rehati gjatë gjithë vitit

Produktet Siena mund të përdoren gjatë gjithë vitit dhe mirëmbajtja e tyre është shume e lehtë. Mund të lahen deri në 60 °C dhe higjiena është e garantuar. Me Dormeo Family set ju do te perjetoni mëngjese te këndshme, çdo ditë. Andaj mos prit më – thirr tani në numrin falas 0800 100 90 dhe niseni mbarë sivjet me Dormeo Family Set. /Telegrafi/

Artikull i Sponsoruar