LAJMI I FUNDIT:

Mënyra më unike e ekzekutimit në bateri (Video)

Mënyra më unike e ekzekutimit në bateri (Video)

Në një rrugë të Zaragozës në Spanjë, një muzikant e ka treguar mënyrën unike të ekzekutimit në bateri.

Reklama

Derisa në sfond dëgjohej një muzikë nga altoparlantët, ai hidhte shtizat në bateritë që i kishte përballë, transmeton Telegrafi.

Shumë njerëz janë mbledhur për të përcjellë këtë ekzekutim të veçantë, ku ai nuk e humbë ritmin për asnjë moment.

Ai i ka hedhur nga tri shkopinj njërin pas tjetrit, si dhe ka qëlluar në çepare pa e ndalur goditjen e pedalit të këmbës.

Shikoni në videon e postuar se si reagon publiku, kur muzikanti e përfundon shfaqen e tij interesante. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Interesante
Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Interesante
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Interesante
Kalo në kategori