Bëhet fjalë për ofertën që ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm këtë vit – ku tashmë të gjithë po shkojnë në deti pasi së pari po e sjellin kerrin e vjetër te Auto Mita, e po nisen me kerr të ri.

Auto Mita me ofertën si në perëndim “Bjerre Kerrin” ka mundësuar dashamirët e veturave që të krijojnë eksperiencë të re dhe shijim të ëmbël të rrugëve të gjata që dikur ishin të bezdisshme, por jo më.

Ndërroi BMW X5 për Nissan Qashqai të ri - vazhdon suksesi i hatashëm i ofertës së Auto Mita Ndërroi BMW X5 për Nissan Qashqai të ri - vazhdon suksesi i hatashëm i ofertës së Auto Mita

E teksa suksesi i kësaj oferte po vazhdon, bëhet e ditur se tashmë mbi 31 familje kanë shijuar kënaqësinë e të poseduarit të një veture të re duke dhënë të vjetrën.

Renault, Nissan apo Dacia, preferencat janë të ndryshme, por një gjë është e njëjtë – të gjithë po bëhen me vetura të reja.

Oferta “bjerre kerrin” po vazhdon dhe nuk keni më arsye që të drejtoni veturë të vjetër, por si zotni, merreni kerrin e ri me kilometrazhë zero-zero.

Për më shumë detaje rreth kësaj oferte vizitoni show-roomin e mrekullueshëm të Auto Mita në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, apo kontaktoni në numrat e telefonit 045 500 588.