LAJMI I FUNDIT:

Maqedonia mund të futet në listën e zezë të blerjeve online?

Maqedonia mund të futet në listën e zezë të blerjeve online?

Një qytetar i Shkupit ka pritur tre muaj për të pranuar një prodhim të blerë në rrjetin online ”Aliexpress”, por nuk i pranoi kurrë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Reklama

Kompania ia ka kthyer 90% të harxhimeve, por i ka konfirmuar se dërgesa i është dërguar. Shkupjani ka reaguar edhe në postë, por nga atje thonë se duhet të ketë ndryshime në sistemin e porposive.

Ndërkaq, burime të Kanal5 thonë se postierët do të dënohen rëndë nëse vërtetohet se është bërë ndonjë vjedhje. Këto gjëra mund të ndikojnë që Maqedonia të futet në listën e zezë dhe të mos kemi mundësi të bëjmë blerje online nga jashtë./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Mes tensioneve në veri, Kurti takon ambasadorin Hovenier

Mes tensioneve në veri, Kurti takon ambasadorin Hovenier

Lajme
Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Takim i veçantë Rama-Meloni, puthje dhe përqafime midis dy kryeministrave

Lajme
Blinken nga Olso kërkon nga Kosova dhe Serbia që të ulin tensionet në veri

Blinken nga Olso kërkon nga Kosova dhe Serbia që të ulin tensionet në veri

Lajme
Pas takimit më Kurtin, Hovenier: Nuk mund të them se ia kam ndryshuar qëndrimin për veriun

Pas takimit më Kurtin, Hovenier: Nuk mund të them se ia kam ndryshuar qëndrimin për veriun

Lajme
Kush është Dusan Obrenoviq, i arrestuari për sulm ndaj KFOR-it në Zveçan

Kush është Dusan Obrenoviq, i arrestuari për sulm ndaj KFOR-it në Zveçan

Lajme
Policia thotë se sulmi ndaj dy shqiptarëve në veri u krye nga një grup kriminelësh

Policia thotë se sulmi ndaj dy shqiptarëve në veri u krye nga një grup kriminelësh

Lajme
Kalo në kategori