LAJMI I FUNDIT:

Mansory modifikon Cadillac Escalade, i vendosë fellne 26-inç

Mansory modifikon Cadillac Escalade, i vendosë fellne 26-inç

Për projektin e parë, Mansory zgjodhi SUV-in “Full-size” Cadillac Escalade, dhe detaji më që bie në sy janë fellnet gjigante dhe gomat 295/30 R26.

Reklama

Në ofertën shumëngjyrëshe të kompanisë Mansory që është specializuar në modifikimin e vetura, së fundi janë përfshirë veturat e prodhuara nga Cadillac, dhe si bazë e projektit të parë, ishte SUV i madh Escalade i gjeneratës së pestë, i cili u shfaq në vitin 2020, transmeton Telegrafi.

Dhe ndërsa versioni standard i Escalade shpërndahet në rrota 22 inç, në kompaninë gjermane vendosën të vendosin “gjigantin” amerikan 5,38 metra të gjatë në fellne të zeza 26 inç dhe gomat me madhësi 295/30.

Mansory gjithashtu hapi kapakun, ku fshihet motori V8, 6.2 litra që zhvillon 420 kuaj fuqi, duke i shtuar edhe 41 kuaj fuqi. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Premiera botërore: Volkswagen prezantoi Tiguan tërësisht të ri

Premiera botërore: Volkswagen prezantoi Tiguan tërësisht të ri

Auto
Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Auto
Mercedes E-Class i ri arrin në fund të muajit prill

Mercedes E-Class i ri arrin në fund të muajit prill

Auto
Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

EVs
Historitë më të bukura të jetës së Ganimetes dhe Dardanit janë rreth veturave të tyre

Historitë më të bukura të jetës së Ganimetes dhe Dardanit janë rreth veturave të tyre

Auto
Volkswagen dorëzon 500,000 automjete nga familja ID. në mbarë botën - arrin objektivin një vit më herët se që kishte planifikuar

Volkswagen dorëzon 500,000 automjete nga familja ID. në mbarë botën - arrin objektivin një vit më herët se që kishte planifikuar

Auto
Kalo në kategori