LAJMI I FUNDIT:

Lutian Home përmbyll vitin 2022 me prezantimin e modeleve të reja nga brendet më të njohura italiane dhe spanjolle!

Lutian Home përmbyll vitin 2022 me prezantimin e modeleve të reja nga brendet më të njohura italiane dhe spanjolle!

Sa herë që diskutohet dhe kërkohet zgjedhje për pllaka dhe qeramikë, me dizajnet më unike dhe moderne n mendje ju vjen menjëherë Lutian Home.

Lutian Home ka filluar vitin mbarë, me shumë suksese dhe në të njëjtën mënyrë ka vendosur ta përmbyll.

Lutian Home organizoi një event në kuadër të festave të fundvitit, ku të pranishme ishin studiot me të mëdha të arkitekturës dhe dizajnit në Kosovë.

Mbrëmë u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme për Lutian Home, përveç festës, u promovuan disa nga modele më te reja të produkteve, nga brendet më të njohura italiane dhe spanjolle. Duke qenë gjithmonë në bashkëpunim dhe kontakt të vazhdueshëm me studio të ndryshme të arkitekturës LUTIAN Home ka arritur te ndjekë gjithmonë trendet e fundit të pllakave dhe sanitarisë.

Pikësynim i këtij eventi ishte prezantimi i produkteve më të reja të produkteve edhe shpalosja e planprogramit për vitin 2023.

Pra, 2023 do të vijë me shumë risi në Lutian Home!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Udhëtoni me çmime ekonomike prej katër vendeve evropiane drejt Kosovës

Udhëtoni me çmime ekonomike prej katër vendeve evropiane drejt Kosovës

Prishtina Ticket
Pse Gjermania ka hyrë në recesion?

Pse Gjermania ka hyrë në recesion?

Botë
Ekskluzive: Birra Peja Zero e vetmja e llojit të saj e importuar nga dy marketet më të mëdha në Turqi, Migros dhe Carrefour

Ekskluzive: Birra Peja Zero e vetmja e llojit të saj e importuar nga dy marketet më të mëdha në Turqi, Migros dhe Carrefour

Birra Peja
Gjermania publikon listën e pagave bruto për 50 profesione

Gjermania publikon listën e pagave bruto për 50 profesione

Botë
Disa benefite rreth Slim Fit që duhet t’i dinë entuziastët e fitnesit dhe atletët

Disa benefite rreth Slim Fit që duhet t’i dinë entuziastët e fitnesit dhe atletët

Kosmonte Foods
Aty ku qetësia dhe rehatia marrin të njejtin emër – Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është zgjedhja e duhur për banim

Aty ku qetësia dhe rehatia marrin të njejtin emër – Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është zgjedhja e duhur për banim

Al Trade Center
Kalo në kategori