LAJMI I FUNDIT:

DEBAT D në RTV Dukagjini: PDK në zgjedhjet e 11 qershorit (Video)

DEBAT D në RTV Dukagjini: PDK në zgjedhjet e 11 qershorit (Video)

Në RTV Dukagjini vazhdon seria e debateve që kanë të bëjnë me zgjedhjet e 11 qershorit.

Në Debat D me Fidan Ramën, Rexhep Hoti dhe Driton Qehaja përballen me gazetarët Parim Olluri e Muhamet Hajrullahu.

Për më shumë, shikojeni videon. /Telegrafi/