Vazhdon debati zgjedhor në RTV Dukagjini.

Në emisionin e udhëhequr nga Fidan Rama, sot ndodh një ballafaqim unik mes dy koalicioneve të mëdha: LDK-ARK-Alternativa dhe PDK-AAK-NISMA.

Sot, Sokol Havolli dhe Bardhyl Meta janë përballë Arbana Xharrës dhe Halil Matoshit.

Për më shumë shikojeni debatin. /Telegrafi/