LAJMI I FUNDIT:

Lindi foshnjën katër ditë më parë, ndërron jetë 29-vjeçarja në Tiranë

Lindi foshnjën katër ditë më parë, ndërron jetë 29-vjeçarja në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku një nënë e re ka ndërruar jetë 4 ditë pas lindjes së fëmijës.

Reklama

Burime bëjnë me dije se 29-vjeçarja lindi fëmijën ditën e shtunë në maternitetin “Koço Glozheni” dhe doli nga spitali të hënën.

Dy ditë pas daljes nga spitali, e reja ndërroi jetë për shkak të një arresti kardiak, raporton Euronews Albania.

Kujtojmë se një rast i ngjashëm ndodhi dhe ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku një 34-vjeçare ndërroi jetë pas abortit të fëmijës.

Në lidhje me këtë rast ka nisur një hetim ndaj mjekëve në maternitetin e Elbasanit. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kurti përmend sërish shkëmbimin territorial: Ishte për ndarjen e Kosovës, i joshte edhe disa shqiptarë

Kurti përmend sërish shkëmbimin territorial: Ishte për ndarjen e Kosovës, i joshte edhe disa shqiptarë

Lajme
Shefi i OSBE-së në Kosovë: Zgjedhjet në veri janë zhvilluar në përputhje me legjislacionin, por situata nuk është e qëndrueshme

Shefi i OSBE-së në Kosovë: Zgjedhjet në veri janë zhvilluar në përputhje me legjislacionin, por situata nuk është e qëndrueshme

Lajme
“Të lutem kurseje Serbinë”, Kurti zbulon çka i thanë ndërkombëtarët

“Të lutem kurseje Serbinë”, Kurti zbulon çka i thanë ndërkombëtarët

Lajme
Komandanti i KFOR-it: Mjaft me veprime të njëanshme, veriu i Kosovës pa ne mund të ishte “vatër lufte”

Komandanti i KFOR-it: Mjaft me veprime të njëanshme, veriu i Kosovës pa ne mund të ishte “vatër lufte”

Lajme
Krasniqi: Turistët po anulojnë vizitat në Kosovë, kanë frikë se është situata si në Ukrainë

Krasniqi: Turistët po anulojnë vizitat në Kosovë, kanë frikë se është situata si në Ukrainë

Lajme
Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Lajme
Kalo në kategori