LAJMI I FUNDIT:
Fun

Lexojini dhe qeshni – koleksioni qesharak me letrat dhe shënimet ‘agresive’

Lexojini dhe qeshni – koleksioni qesharak me letrat dhe shënimet ‘agresive’

Disa njerëz e kanë të vështirë “konfrontimin” ballë për ballë, por nuk e kanë asnjë problem për të lënë shënime agresive për disa situata në të cilat ata gjinden.

Reklama

Dhe këto fotografi shfaqin momentet kur disa njerëz “vlojnë” nga zhgënjimi dhe zemërimi i tyre, duke i lënë të shtangur personat prej të cilëve u zhgënjyen, transmeton Telegrafi.

Përdoruesit e rrjeteve sociale nga gjithë bota i kanë shpërndarë fotografitë e letrave në të cilat ata kanë hasur ose letra të cilat ata i kanë shkruar vet – në disa prej atyre letrave dikush shfaq shqetësimin e tyre për diçka e dikush ofron dorëheqjen e tij duke shkruar me ironi, shkruan DailyMail.

Në njërën nga letrat dikush e “citon” këngën e Carly Rae Johnson për ta “maskuar” zemërimin e tij me komshiun e tij në lidhje me parkimin e veturës së tij. /Telegrafi/

Ofrimi i dorëheqjes me vizatim të dinosaurit
Dorëheqja me pak fjalë
Dorëheqja me kërkim falje për sëmundjen dhe mospagesën e orëve shtesë
Qartësimi për dikë se enët nuk lahen vet
Si t’i tregosh dikujt përmes këngës se po ta bllokon hyerjen
Kur dikush ta shikon gruan

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Interesante
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Pavarësisht se i rridhte gjak nga hunda, prezantuesi vazhdoi të jepte live lajmet

Pavarësisht se i rridhte gjak nga hunda, prezantuesi vazhdoi të jepte live lajmet

Interesante
Kalo në kategori