Leah King po kthehej një mbrëmje nga shëtitja, dhe i kërkoi një kalimtari të rastit, ta shtynte me karrocën e super-marketit, nëpër një rrugë të boshatisur në  Midloathian të Anglisë.

Madje, ajo e filmonte vetën teksa shkonte teposhtë me shpejtësi të lartë, derisa humbi kontrollin dhe përfundoi shumë keq, transmeton Telegrafi.

“Dukej si aventurë e bukur, por përplasja me asfaltin më la shumë plagë në trup, megjithëse nuk ka thyer asgjë”, ka shkruar King përbri videos që është bërë virale.

Ai që qëndron në brendësi të shportës, nuk e ka kontrollin mbi karrocën dhe kjo është një prj arsyeve të shumta, pse nuk duhet të provohet kurrë një veprim i tillë. /Telegrafi/