LAJMI I FUNDIT:

Land Rover Defender është parë gjatë xhirimit të filmit të James Bond

Land Rover Defender është parë gjatë xhirimit të filmit të James Bond

Ditën e kaluar, e kemi parë derisa po testohej, ndërsa tani është parë në tërësi

Tashmë dihet se agjenti James Bond, do të vozitë një Aston Martin Valhalla dhe një V8 Vantage klasik, në filmin e ri që shfaqet vitin që vjen, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, gjatë xhirimit të filmit të agjentit sekret, është parë edhe Land Rover Defender i ri, që duket se do jetë pjesë e setit filmik.

Imazhi i shpërndarë në Instagram, vjen vetëm një ditë pasi ky model është parë teksa testohej, ndërsa duket shumë ndryshe ka modeli i tanishëm.

Balta që i ka rënë në disa pjesë, nuk mbulon linjat e reja shumë më agresive që janë vënë në Land Rover Defender, duke e bërë shumë më të mirë. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
A e dini se për çfarë shërben tapa e derës së veturës, e cila është shumë e rëndësishme?

A e dini se për çfarë shërben tapa e derës së veturës, e cila është shumë e rëndësishme?

Auto
Dacia Spring, vetura më e lirë elektrike – ka gjithçka që ju nevojitet

Dacia Spring, vetura më e lirë elektrike – ka gjithçka që ju nevojitet

Auto
Mercedes po ndryshon dizajnin - shikoni se si do të duket modeli i ri

Mercedes po ndryshon dizajnin - shikoni se si do të duket modeli i ri

Koncepte
Po vijnë semaforët me një ngjyrë tjetër, me ndihmën e inteligjencës artificiale shkencëtarët zbulojnë metodën si të reduktojnë bllokimet dhe konsumin e karburantit

Po vijnë semaforët me një ngjyrë tjetër, me ndihmën e inteligjencës artificiale shkencëtarët zbulojnë metodën si të reduktojnë bllokimet dhe konsumin e karburantit

Auto
Nuk keni nevojë t'i blini të reja: Mund t'i rinovoni fshirëset e xhamave të veturave

Nuk keni nevojë t'i blini të reja: Mund t'i rinovoni fshirëset e xhamave të veturave

Auto
Fillon shitja e Golfit të ri, ja çfarë ofron

Fillon shitja e Golfit të ri, ja çfarë ofron

Auto
Kalo në kategori