LAJMI I FUNDIT:

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Për fat të mirë, të gjithë shpëtuan pa lëndime serioze

Reklama

Super-veturat e shpejta nën drejtim e shoferëve pa përvojë, por me vetëbesim të lartë, por del të jenë një prej problemeve kryesore në trafik, transmeton Telegrafi.

Gjatë një aksidenti që ndodhi së fundmi në Singapor, ishte faji i një Lamborghini Aventador, që mbeti i rrotulluar në tavan.

Makina që po lëvizte me shpejtësi, u përplas me një Mini Cooper dhe një Toyota Estima, të cilët pësuan dëmtime të konsiderueshme.

Mirëpo, siguria që pësojnë makinat, ka bërë që asnjëri prej udhëtarëve apo shoferëve, të mos pësojnë dëmtime serioze. Ende nuk dihen rrethanat e sakta të ngjarjes, ndërsa hetuesit po përpiqen të ri konstruktojnë ngjarjen për të zbuluar faktet. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Ky Ferrari kushton mbi 4 milionë euro (Foto)

Ky Ferrari kushton mbi 4 milionë euro (Foto)

Auto
Premiera botërore: Volkswagen prezantoi Tiguan tërësisht të ri

Premiera botërore: Volkswagen prezantoi Tiguan tërësisht të ri

Auto
Audi Q4 e-tron me përditësimin e ri merr më shumë rreze, më shumë fuqi dhe karikim më të shpejtë

Audi Q4 e-tron me përditësimin e ri merr më shumë rreze, më shumë fuqi dhe karikim më të shpejtë

Modelet e Reja
Rolls-Royce Dawn është më agresive dhe më e fortë pas trajtimit të Novitec

Rolls-Royce Dawn është më agresive dhe më e fortë pas trajtimit të Novitec

Auto
Duke vozitur shpejt shkaktoi një aksident të pabesueshëm, videoja bëhet virale

Duke vozitur shpejt shkaktoi një aksident të pabesueshëm, videoja bëhet virale

Auto
Veturat Solus GT dhe 750S të McLaren do të bëjnë debutimin dinamik në Festivalin e Shpejtësisë në Goodwood

Veturat Solus GT dhe 750S të McLaren do të bëjnë debutimin dinamik në Festivalin e Shpejtësisë në Goodwood

Auto
Kalo në kategori