0Shares

Supermarketet në vende të ndryshme të botës, janë vizituar nga klientë me veshje të pazakonta.

Atyre nuk u ka penguar që punonjësit dhe të pranishmit kanë hapur sytë kur i kanë parë, por kanë vazhduar të pashqetësuar me blerjet, transmeton Telegrafi.

“Hapësira mes rafteve është bërë pasarela ku e kanë shfaqur stilin e tyre ekstravagant”, është një nga komentet për imazhet që janë shpërndarë në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)