LAJMI I FUNDIT:

King’s Selection: Burgera premium në tjetër nivel

King’s Selection: Burgera premium në tjetër nivel

I njohur për cilësinë, shërbimet e shpejta e njëkohësisht zgjedhjet e shumta, Burger King njihet si njëri nga brendet e fast food më me famë në botë.

Për më shumë se 50 vjet eksperiencë ka arritur që falë përbërësve dhe recetave të veçanta të përcaktohet në një markë me sukses të padiskutueshëm.

Kombinimi unik i përbërësve ekzistues bënë që secili ushqim në menu të shijojë maksimalisht. E surprizat nuk kanë të ndalur as për adhuruesit e ushqimit të Burger King në Kosovë.

Për herë të parë në Kosovë, zinxhiri global i ushqimit të shpejtë Burger King ka sjellur menunë King’s Selection me produkte premium të përgatitura në stilin gourmet.

Produktet e shumëpritura, King’s Beef dhe King’s Double Beef, janë të përgatitura me 150 gram mish viçi gjerman i llojit Angus, bukë brioshe, rukolë të freskët, sos chimichurri dhe përbërës tjerë special për gurmanët e burgerave.

Për një përvojë premium dhe shije të paharrueshme me King’s Selection, vizitoni dyqanet e Burger King Kosova nga 15 korrik e tutje.

Artikull i sponzorizuar