Në një bazë ushtarake në Shangai të Kinës, një ushtar i paemëruar ka treguar aftësitë në ngrënien e shalqirit.

Derisa kolegu tij ende nuk e ka përtypur kafshimin e parë, ai ia del ta hajë tërë masën e frytit, transmeton Telegrafi.

Të pranishmit fillojnë të qeshin kur ai e hedh lëvoren pasi ta ketë përfunduar pjesën e tij.

“Vetëm shikoni fytyrën e tjetrit, është qesharak dhe i çuditshëm”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/