Ylli televiziv Khloe Kardashian është e njohur për transformimet e pabesueshme të trupit të saj

Khloe një kohë të gjatë është përballur me kilogramët, dhe pastaj me shpejtësi të pabesueshme ka humbur peshë, transmeton Telegrafi.

Disa muaj pasi ka ngelur shtatzënë dhe pas lindjes së vajzës së parë ka kthyer peshën trupore të vajzërisë falë regjimit të fitnesit të cilin e ka treguar në rrjetet shoqërore.

Khloe pranë vetes ka trajnerin privat, ndërsa ushtrimet të gjithëve u janë të njohura, nga pozitat galiç, rezistenca, ushtrimet për vithe etj.

Videoja tregon treningun e saj të shpejtuar dhe mbase edhe ju do të inspiroheni për të ushtruar.

View this post on Instagram

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on Aug 7, 2019 at 7:04am PDT

/Telegrafi/