LAJMI I FUNDIT:

Me çfarë ngjyra pritet të vijë seria iPhone 16

Me çfarë ngjyra pritet të vijë seria iPhone 16

Nëse tashmë jeni duke menduar se cilën ngjyrë të zgjidhni për iPhone-in tuaj të ri nga seria që vjen këtë vjeshtë, tani mund të kufizoni zgjedhjet tuaja pasi një burim i besueshëm ka zbuluar të gjitha nuancat e mundshme.

Informacioni më i fundit për ngjyrat e serisë iPhone 16 u nda përmes X nga Ming-Chi Kuo, një analist tregu i njohur për informacione shumë të besueshme rreth Apple dhe produkteve të tyre.

Sipas informacioneve të tij, iPhone 16 Pro dhe iPhone 16 Pro Max nuk do të jenë të disponueshëm në ngjyrën blu Titanium.

Në vend të kësaj, do të prezantohet një ngjyrë e re – Rose Titanium.

Ngjyra të tjera si Titanium Natyral, Titanium i Zi dhe Titanium i Bardhë pritet të mbeten.

Ato ngjyra tashmë njihen nga seritë e mëparshme, pra nga modelet e mëparshme iPhone 15 Pro dhe iPhone 15 Pro Max.

Përdoruesi @ArnaudDucouret krijoi një render që tregon se si mund të duket seria iPhone 16 Pro bazuar në parashikimet e Ku. /Telegrafi/