LAJMI I FUNDIT:

Këtë lëng e mban në shtëpi çdo femër, i heq për mrekulli njollat nga atletet

Këtë lëng e mban në shtëpi çdo femër, i heq për mrekulli njollat nga atletet

Më nuk do të shpenzoni para në preparate të shtrenjta për pastrim të atleteve.

Ky truk i lirë kthen mbathjeve shkëlqimin dhe ngjyrën e mëparshme!

Nuk ekziston pluhur për rroba apo mjete për eliminimin e njollave të cilat lehtë mund t’ua kthejë atleteve shkëlqimin e mëparshëm, mirëpo ky truk tërësisht do t’i lëvizë kufijtë.

Ju nevojitet vetëm një mjet të cilin e ka çdo damë në shtëpi – acetoni! – transmeton Telegrafi.

A dini si t’i lani atletet? Kur lejohen në rrobalarëse dhe kur jo
Lexo po ashtu A dini si t’i lani atletet? Kur lejohen në rrobalarëse dhe kur jo

Tingëllon e pabesueshme, mirëpo acetoni është mjeti i vetëm i cili lehtë heq ndotjet dhe njollat të cilat shpesh shfaqen në atlete të bardha.

Pasi t’i pastroni atletet me aceton, lani me ujë të zakonshëm për shkak të neutralizimit të aromës dhe shmangies së reaksioneve alergjike të lëkurës ndaj acetonit. /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Ky është qyteti më i vizituar në vitin 2023: E vizituan më shumë se njëzet milionë turistë

Ky është qyteti më i vizituar në vitin 2023: E vizituan më shumë se njëzet milionë turistë

Çfarë të vizitosh
Sa katrorë mund të shihni në 11 sekonda? Kontrolloni se si qëndroni me një vëzhgim të shpejtë

Sa katrorë mund të shihni në 11 sekonda? Kontrolloni se si qëndroni me një vëzhgim të shpejtë

Stil

"Gjendja e pritjes": Arsyeja pse ti nuk i përfundon kurrë gjërat në momentin që duhet

Lifestyle
Si të pastroni njollat e tepihut me pijen tuaj të preferuar!

Si të pastroni njollat e tepihut me pijen tuaj të preferuar!

Bëje vet
Ushtrim qetësues i frymëmarrjes për gjumë të mirë

Ushtrim qetësues i frymëmarrjes për gjumë të mirë

Meditim
Përse janë kaq të veçantë? Ç’duhet të dish për Peshqit, shenjën më ëndërrimtare të horoskopit!

Përse janë kaq të veçantë? Ç’duhet të dish për Peshqit, shenjën më ëndërrimtare të horoskopit!

Astrologji
Kalo në kategori