LAJMI I FUNDIT:

Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

Video-lojërat GTA Trilogy janë gati për të debutuar në platformat celulare dhe do të publikohen në një platformë të pazakontë – Netflix.

Divizioni i video-lojërave të Netflix ka bashkëpunuar me botuesin “Rockstar Games” për të lëshuar video-lojëra GTA Trilogy.

Kështu, GTA Trilogy do të jetë në dispozicion për abonentët e Netflix përmes Google Play, iOS dhe aplikacionit zyrtar Netflix, dhe atë falas.

Trilogjia do të jetë e disponueshme në platformat e lartpërmendura nga 14 dhjetori i këtij viti.

GTA Trilogy përfshin versionet përfundimtare të video-lojërave të rindërtuara të GTA 3, Vice City dhe San Andreas.

Ky është një nga titujt e profilit të lartë që Netflix ka arritur të sigurojë për platformën e video-lojërave dhe abonentët e tij.

GTA Trilogy kështu bashkohet me video-lojëra të tjera që janë më të njohura dhe në ofertën e Netflix: Spiritfarer, Kentucky Route Zero, Oxenfree, Immortality, Samurai Shodown dhe të tjera. /Telegrafi/


Në trend Teknologji

Më shumë
Fshini këto aplikacione nga telefoni përpara se t'i shpenzojnë të gjitha paratë nga llogaritë e juaja bankare

Fshini këto aplikacione nga telefoni përpara se t'i shpenzojnë të gjitha paratë nga llogaritë e juaja bankare

Këshilla Teknologjike
WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

Teknologji
Apple prezanton kufje të personalizuara Beats

Apple prezanton kufje të personalizuara Beats

Teknologji
Qytetari u bë viral derisa voziste Teslan dhe të njëjtën kohë vendosi pajisjet Apple Vision Pro, sekretari amerikan i Transportit ngre alarmin

Qytetari u bë viral derisa voziste Teslan dhe të njëjtën kohë vendosi pajisjet Apple Vision Pro, sekretari amerikan i Transportit ngre alarmin

Teknologji
Samsung zbulon specifikat e pajisjes së re Galaxy Fit 3

Samsung zbulon specifikat e pajisjes së re Galaxy Fit 3

Teknologji
Google ndalon gjeneratorin e imazheve Gemini, Inteligjenca Artificiale krijoi fotografi të pasakta historike

Google ndalon gjeneratorin e imazheve Gemini, Inteligjenca Artificiale krijoi fotografi të pasakta historike

Teknologji
Kalo në kategori