LAJMI I FUNDIT:

Këndi prej nga u shkrep fotografia, bëri të duket se në të ka diçka eksplicite (Foto)

Këndi prej nga u shkrep fotografia, bëri të duket se në të ka diçka eksplicite (Foto)

Shawnna Binks që ishte për pushime në Qipro, kërkoi ta fotografojnë, derisa mbante të bijën në prehër.

Gjithçka ishte në rregull, sikur këmba e vogëlushes të mos binte poshtë dhe këndin prej nga u shkrep fotografi, të mos ishte në atë pozitë, transmeton Telegrafi.


“Në mes të këmbëve ke diçka, e je e sigurt për bikinit që i ke veshur”, ka qenë një koment, në fotografinë që ajo e postoi në rrjetet sociale.

Këmba e vogëlushes

Kjo bëri që miqtë e saj ta shikojnë me kujdes postimin, ku duke sikur ka diçka eksplicite, megjithëse është një imazh i këndshëm nga pushimet. /Telegrafi/