LAJMI I FUNDIT:

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Shumë fansa të TikTok janë shokuar pas një videoje të publikuar nga @beckyp79.

Ata e kuptuan se po e hapnin gabim gjatë gjithë kohës kutinë e ëmbëlsirave, duke mos ditur se ekzistonte një sistem më logjik dhe i paramenduar.


Si e merrni tik-tac-toe? Me shumë mundësi, ju hapni kutinë, e ktheni dhe tundni disa karamele në pëllëmbën e dorës. A e morëm me mend?

Nuk është gjë e madhe, sepse shumica bëjnë të njëjtën gjë.

@beckyp79 Anyone else that knew this ?#relatable #uktiktok #fyp #foryou #sweets #candy #british #fypシ #viral ♬ original sound – Beckyp79@

Megjithatë, një tiktoker i ri zbulon “rrugën e duhur” dhe demonstron se si duket.

Gjithçka që duhet të bëni është ta ktheni kutinë dhe më pas të hapni me kujdes (në një kënd) kapakun.

Më pas një karamele do të “kërcejë” në zgjatimin e projektuar posaçërisht, gati për ta ngrënë me kënaqësi, transmeton Daily Star.

Prej kohës së publikimit të videos, përdoruesit kanë lënë mesazhe dhe kanë pranuar se janë të habitur. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Gruaja ecën në rrugët e Londrës e veshur me fustanin indian lungi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Gruaja ecën në rrugët e Londrës e veshur me fustanin indian lungi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Interesante
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Një inxhinier i çuditshëm tentoi ta kthente një fshesë me rrymë në një mini motoçikletë

Një inxhinier i çuditshëm tentoi ta kthente një fshesë me rrymë në një mini motoçikletë

Fun
Temperaturat e ulëta -

Temperaturat e ulëta - "opsioni i fshehur" në makinën larëse që i than rrobat më shpejt

Interesante
Kalo në kategori