LAJMI I FUNDIT:

Katër shenjat më të prekura nga eklipsi diellor i hënës së re të prillit 2022

Katër shenjat më të prekura nga eklipsi diellor i hënës së re të prillit 2022

Mblidhuni për kthesat e komplotit dhe kthesat befasuese të ngjarjeve, sepse eklipsi diellor i hënës së re të prillit 2022 do të tronditë dhe ftojë ndryshime drastike në jetën tonë.

Duke tronditur gjërat më 30 Prill, eklipsi diellor i hënës së re në Demin kokëfortë, i quajtur gjithashtu hënë e zezë, po hedh poshtë kur bëhet fjalë për paratë, dashurinë dhe vlerat personale.


Për ato shenja të zodiakut më të prekura nga hëna e re në Demi, këto ndërrime energjike mund të ndihen veçanërisht intensive, por të dish se si të punosh me këto transformime mund t’ju ndihmojë të afroheni më afër me fatin tuaj.

“Për shkak se Demi merret me më shumë probleme tokësore dhe financiare, dhe hënat e reja merren me manifestimet, ju mund të përballeni me mësime rreth buxhetit, duke kërkuar tarifa të reja që pasqyrojnë vlerën tuaj personale, apo edhe të rezervoni klientë që dikur mendonit se ishin të paarritshëm”, tregon astrologia Meghan Rose për Bustle.

Manifestimi i ëndrrave tuaja gjatë një eklipsi është ide e keqe
Lexo po ashtu Manifestimi i ëndrrave tuaja gjatë një eklipsi është ide e keqe

Megjithëse ndryshimet ekliptike na afrojnë më shumë me fatin tonë, këto luhatje mund të ndihen dërrmuese. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më të prekur nga eklipsi diellor i hënës së re të prillit 2022:

Demi

Luani

Akrepi

Ujori

/Telegrafi/