0Shares

Një njësit policor i Policisë së Kosovës të enjten, pas një informate, ka ndaluar në Arllat të Drenasit një autobus, i cili po transportonte nxënës në ekskursion.

Gjatë kontrollit të pasagjerëve tek 3 prej tyre kanë gjetur dhe konfiskuar 3 thika, një boks metali si dhe një sasi të vogël substancë narkotike.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë rregullt.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)