Ata gjatë këtij viti kanë qenë një nga çiftet më të përfolura në faqet rozë e po ashtu edhe në tabloidet e huaja.

Bëhet fjalë për modelen Angela Martini dhe bashkëshortin e saj, miliarderin rumun, Dragos Savulescu.

Derisa dyshja bënë tituj për arrestimin e aktorit në ishullin Mykonos në Greqi, modelja nga Shkodra kësaj radhe ka bërë një dedikim për të me rastin e ditëlindjes së 48-të.

Ajo ka shpërndarë një video përkrah bashkëshortit duke treguar se nuk do të ndryshonte asnjëherë asgjë.

“Urime ditëlindja për bashkëshortin tim të mrekullueshëm Dragos Savulescu. Momentin e parë që të pashë, u ndjeva sikur në shtëpi. E dua fuqinë tënde, inteligjencën tënde, besimin që ke ndaj meje e po ashtu edhe shpirtin tënd”.

"Kam qarë, nuk haja" - Angela Martini rrëfen për televizionin rumun tmerrin që përjetoi pas arrestimit të bashkëshortit të saj në Greqi "Kam qarë, nuk haja" - Angela Martini rrëfen për televizionin rumun tmerrin që përjetoi pas arrestimit të bashkëshortit të saj në Greqi

“Jam shumë mirënjohëse për çdo gjë. Nuk do të ndryshoja asnjëherë asgjë. Të dua”, kanë qenë fjalët e Martinit.

View this post on Instagram

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini)

Dragos dhe Angela duket se kanë një diferencë në moshë, pasi artistja shqiptare është 35-vjeçe që do të thotë 13 vite më e re se partneri.

Të njëjtit janë të martuar që nga shtatori i vitit 2017. /Telegrafi/