Një video në Facebook e postuar më 16 nëntor u bë virale pasi shfaqi katër kamariere që u shërbenin klientëve, të veshura vetëm me brekë dhe përparëse, transmeton Telegrafi.

Policia gjobiti këto kamariere në një bar në Bangkok, Tajlandë.

Katër gratë, të moshës 24 deri në 34 vjeç, u arrestuan dhe u gjobitën afërsisht 66 dollarë.

Videoja tregon kostumet skandaloze, ashtu si të brendshmet dhe përparëset mezi mbulojnë gjoksin e tyre. /Telegrafi/