0Shares

Darren Hawley ka qenë duke vozitur në Londër, kur e ka parë një burrë duke ecur me disa pëllumba të kapura për trupi.

Madje, ai ka kaluar një kohë në rrugë, së bashku me pesë zogjtë që i rrinin në kokë dhe krahë, transmeton Telegrafi.

Pëllumbat i qëndrojnë pranë dhe nuk i largohen

“Me dukej e çuditshme, sepse ai kishte shpezët që rrihnin krahët sipër tij dhe ai vazhdonte sikur gjithçka të jetë në rregull”, ka thënë Hawley.

Komentuesit e fotografive, janë shprehur se ai mund të jetë mbajtës i pëllumbave dhe ata i kanë ardhur, pasi iu ka dhënë ushqim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)