Koleksioni i gjerë i bojës së Kaia Geber sapo u bë pak më i vogël.

Modelja 20-vjeçare po heq tatuazhin e saj në shpatull, një dizajn delikat që përshkruan një bust femër në formën e një zemre.

Ajo tregoi bojën e zbehur të hënën në InStyle Awards, ku u ngjit në tapetin e kuq përkrah mamasë së saj, Cindy Crawford.

Dyshja nënë së bijë, e njohur për koordinimin e veshjeve të tyre, të dyja kishin stile të ndezura, me fustanin Alexander McQueen pa mëngë të Gerber që ekspozonte bojën që mungonte në krahun e saj.

Kaia debutoi për herë të parë dizajnin në janar 2020, pas një sesioni në Evan Tattoo me vëllain e saj 22-vjeçar Presley, ku ajo gjithashtu mori një lule të vogël të lyer në kyçin e saj të brendshëm.

Reklama
Reklama

Është e paqartë saktësisht pse modelja po heq bojën, por edhe pa tatuazhin e shpatullave – i cili gjithashtu u shfaq i zbehur në Met Gala – Gerber ka grumbulluar ende një koleksion të madh tatuazhesh të vogla ndër vite.

Që nga marrja e tatuazhit të parë – emri i saj i dytë “Jordan” në bicepsin e saj të brendshëm – në vitin 2018, ajo ka debutuar dizajne duke përfshirë një engjëll me krahë në brinjë, një pikturë Picasso në krahun e saj të brendshëm dhe madje edhe një shkop dhe thes që i  dha vetes gjatë karantinë. /Telegrafi/