Tradhtonte me dy femra, kështu iu hakmor e dashura (Foto)

Në një rrugë periferike në Yorkshire të Anglisë, është parë një veturë e mbuluara me grafite.

Fjalët tradhtar dhe gënjeshtar, të shkruara me shkronja të mëdha përmes ngjyrës fluoreshente, dukeshin qartë në Volkswagenin Passat që ka ngjyrë të mbylltë, transmeton Telegrafi.

E dashura tij, që ka dashur të mbetet anonime, e ka kuptuar nga rrjeti social Facebook se ai po e tradhtonte dhe i është hakmarrë në këtë mënyrë.

Në fotografitë e publikuara në medie, shihen edhe disa vizatimet, kurse disa të tjera që kanë përmbajtje eksplicite janë censuruar. /Telegrafi/

Passati2

Passati1