LAJMI I FUNDIT:

Ish-ambasadori Peci: Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe të bankrotuar, qysh e lypshim e gjetshim

Ish-ambasadori Peci: Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe të bankrotuar, qysh e lypshim e gjetshim
Foto: Arkiv

Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, Lulzim Peci ka reaguar sot pas zhvillimeve të fundit në veri dhe paralajmërimeve për sanksione ndaj Kosovës dhe liderëve të shtetit.

Reklama

Ish diplomat Peci në një postim në Facebook shkruan se fjalët dhe argumentet më nuk bëjnë punë.

Ministrat e Qeverisë Kurti të painformuar për sanksionet e mundshme ndaj Kosovës
Lexo po ashtu Ministrat e Qeverisë Kurti të painformuar për sanksionet e mundshme ndaj Kosovës

“Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe te bankrotuar! Fundi i fundit, qysh e lypshim e gjetshim!”, shkruan ai.

“Po më duket se nuk jemi të vetëdijshëm për seriozitetin e situatës ne te cilën gjendemi.

Fjalët dhe argumentet më nuk bëjnë pune!

Kapitulli i përkrahjes dhe partneritetit të vendeve kyçe te perëndimit me vendin tonë tanimë pothuajse është mbyllur!

Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe te bankrotuar! Fundi i fundit, qysh e lypshim e gjetshim!”, shkruan Peci. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sveçla: Njëri nga të vrarët në sulmin terrorist është Bojan Mijailoviq, truprojë e shefit të BIA-s serbe, Aleksandar Vulin

Sveçla: Njëri nga të vrarët në sulmin terrorist është Bojan Mijailoviq, truprojë e shefit të BIA-s serbe, Aleksandar Vulin

Lajme
Lirohen katër nga tetë të arrestuarit gjatë aksionit policor në Banjskë

Lirohen katër nga tetë të arrestuarit gjatë aksionit policor në Banjskë

Lajme
Shqipëria kundër Borrellit: Përgjegjësia e asaj që ndodhi nuk qëndron te Kosova

Shqipëria kundër Borrellit: Përgjegjësia e asaj që ndodhi nuk qëndron te Kosova

Lajme
Abdixhiku pas takimit me Osmanin dhe drejtorin e AKI-së: Djemtë e vajzat fituan betejën kundër terrorizmit në terren, koha ta fitojmë atë diplomatike

Abdixhiku pas takimit me Osmanin dhe drejtorin e AKI-së: Djemtë e vajzat fituan betejën kundër terrorizmit në terren, koha ta fitojmë atë diplomatike

Lajme
Elshani: Hetimet në Banjskë do të zgjasin – policia s’pati qëllim ta vrasë askënd, por ta lirojë territorin nga grupi i armatosur

Elshani: Hetimet në Banjskë do të zgjasin – policia s’pati qëllim ta vrasë askënd, por ta lirojë territorin nga grupi i armatosur

Lajme
Situata e sigurisë, presidentja Osmani takon kreun e AKI-së dhe opozitën

Situata e sigurisë, presidentja Osmani takon kreun e AKI-së dhe opozitën

Lajme
Kalo në kategori