LAJMI I FUNDIT:

Iris Shala pozon “topless”, mbulon gjoksin me duar (Foto)

Iris Shala pozon “topless”, mbulon gjoksin me duar (Foto)

Modelja shqiptare duket se ka filluar angazhimet në projektet e reja.

Iris Shala është një ndër modelet shqiptare që karrierën e zhvillon në arenën ndërkombëtare.


Por, ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri ndërsa së fundi ka filluar të aktivizohet.

https://www.instagram.com/p/BccD5E6BQM7/?taken-by=iris.shala

Në fakt, bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të ndryshme.

Ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shihet topless dhe gjoksin e mbulon me duar.

https://www.instagram.com/p/BcU2B51B7Ca/?taken-by=iris.shala

“Libri”, ka shkruar për krah fotos bukuroshja në Instagram.

Ndryshe, Irisi kujtojmë se është mbesa e aktorit të ndjerë Abdurrahman Shalës. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BdDeJjwBXG5/?taken-by=iris.shala

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Magazina
'Bëhet i gjallë

'Bëhet i gjallë" - Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Kalo në kategori