LAJMI I FUNDIT:

iPhone 13 Pro “Steve Jobs Edition” vjen me pjesë të iPhone-it të parë

iPhone 13 Pro “Steve Jobs Edition” vjen me pjesë të iPhone-it të parë

Marka luksoze ruse Caviar po tërheq sërish vëmendjen me modelet e saj ekstravagante të iPhone.

Reklama

Kompania ruse Caviar është e njohur për versionet ekstravagante të veglave të njohura.

Produkti më i fundit i markës luksoze është një “Edicioni i Steve Jobs” i iPhone 13 Pro. iPhone 2G përmban pjesët e iPhone origjinal nga viti 2007, raporton CNet.

Për ta bërë këtë, Caviar preu disqe silikoni nga iPhone origjinal dhe i inkorporoi në një mbulesë transparente me logon e Apple.

Kopertina përmban gjithashtu një kopje të gdhendur me lazer të nënshkrimit të bashkëthemeluesit të Apple, Steve Jobs. Funksionet e iPhone 13 Pro mbeten të paprekura.

Sipas Caviar, vetëm 19 pajisje të tilla do të ofrohen. Çmimi është 6,990 dollarë për iPhone Pro dhe 7,530 dollarë për Pro Max.

Së fundmi, Caviar shkriu gjithashtu një makinë Tesla në një bust të Elon Musk. /Telegrafi/


Në trend Teknologji

Më shumë
WasteShark, roboti që pastron mbeturinat e plastikës në ujëra – mund të mbledhë 500 kilogramë mbeturina apo 22.700 shishe

WasteShark, roboti që pastron mbeturinat e plastikës në ujëra – mund të mbledhë 500 kilogramë mbeturina apo 22.700 shishe

Teknologji
Taksitë fluturuese në Izrael filluan me fluturime testuese për pasagjerët

Taksitë fluturuese në Izrael filluan me fluturime testuese për pasagjerët

Teknologji
Sa po paguan Samsung për të prodhuar telefonin Galaxy S23 Ultra?

Sa po paguan Samsung për të prodhuar telefonin Galaxy S23 Ultra?

Teknologji
Droni ushtarak amerikan i kontrolluar nga inteligjenca artificiale ‘vret’ operatorin e tij në një test të simuluar

Droni ushtarak amerikan i kontrolluar nga inteligjenca artificiale ‘vret’ operatorin e tij në një test të simuluar

Teknologji
Apple zbuloi kufjet 'Vision Pro' që do të kushtojnë 3,500 dollarë – a do të jenë ato çfarë njerëzit janë duke kërkuar?

Apple zbuloi kufjet 'Vision Pro' që do të kushtojnë 3,500 dollarë – a do të jenë ato çfarë njerëzit janë duke kërkuar?

Teknologji
Apple me një tjetër prezantim madhor në WDCC: Mac Pro dhe Mac Studio me çipin M2 Ultra

Apple me një tjetër prezantim madhor në WDCC: Mac Pro dhe Mac Studio me çipin M2 Ultra

Teknologji
Kalo në kategori