Me faktin që kaloni ⅓ e jetës në gjumë, dysheku ku ju flini është esencial për jetën tuaj! Derisa investoni në pajisje teknike të cilat jo domosdoshmërisht ndikojnë në shëndetin tuaj, është koha të bëni investimin më të mençur që keni bërë deri tani! Investoni në dyshek të besueshëm, të testuar dhe çertifikuar nga institutet me renome europiane.

Dormeo, në portfolion e tij numëron një numër të madh dyshekësh, dhe ndër vite ka dëshmuar se plotëson kërkesat e të gjithë konsumatorëve që janë ne kerkim të një gjumi të shendetshëm. Tashmë, Dormeo ka lansuar linjën me të re të dyshekëve HIBRID Air+, për të gjithë ata që vlerësojnë luksin dhe rehatinë së bashku.

Për më shumë, ju keni mundësinë të përfitoni nga oferta ekskluzive e dyshekëve Dormeo, duke FITUAR dhurata në vlerë deri 100€ në çdo blerje dysheku, duke përfshirë edhe linjën më të re Air+.

Telefono falas: 0800 100 90, ose klikoni KËTU për porosi online.

DYSHEKËT HIBRID AIR+, luksoz dhe të avancuar

Çfarë i bënë dyshekët AIR+ kaq magjik?

Teknologjia Octaspring®

Linje e re e dyshekëve AIR+, ka të integruar teknologjinë inovative Octaspring® që është risia e parë në industrinë e dyshekëve për më shumë se dy dekada. Jo më

Çdo sustë indivuduale Octaspring® përshtatet me format dhe lëvizjet e trupit në të gjitha pozicionet e gjumit, duke reduktuar presionin në nyje. Me dyshekët Air+, gjumi juaj është i rehatshëm dhe ju nuk do të shqetësoheni nga lëvizjet e partnerit, fëmijëve apo kafshëve shtëpiake.

Lartësia premium, materialet premium

Lartësia Premium prej 27 cm, ju ofron ekskluzivitetin dhe rehatinë superiore që nuk e keni eksperiencuar më parë. Për më shumë, linja Air+ përmban vetëm materialet antibakteriale dhe antialergjike, të përshtatshme për personat që vuajnë nga alergjitë apo astma.

Plot 15 vite garancion

Të gjithë dyshekët Dormeo, por edhe linja luksoze Air+ janë të dizajnuar dhe prodhuar për ti rezituar kohës. Si mendoni ju? A është zgjidhje të merrni një dyshek të çfarëdoshëm pa asnjë garancion afatgjatë, apo ja vlen të BLENI dyshekun me të mirë në treg me plot 15 vite garancion, të cilin do ta keni gjatë gjithë jetës.

Prodhuar & testuar në Europë

Me mbi 8.5 milionë konsumatorë të kënaqur në tërë botën, cilësohen si dyshekët më inovativ deri më sot. Tradita shumëvjeqare, ekspertiza, testime dhe prodhimi Europian e cilësojnë dyshekun Dormeo si më të besueshmin në vend.

Blej tani dyshekun më luksoz në treg duke telefonuar në numrin pa pagesë 0800 100 900 ose klikoni KETU për porosi online.

artikull i sponsorizuar