LAJMI I FUNDIT:

Ilustrimi që fsheh nëntë kafshë dhe një burrë (Foto)

Ilustrimi që fsheh nëntë kafshë dhe një burrë (Foto)

Në internet është hedhur një ilustrim i vjetër, në të cilin janë nëntë kafshë dhe një burrë duke tymosur duhan.

Reklama

Megjithëse disa nga krijesat bien në sy me lehtësi, të tjera janë më vështirë të shihen se ku janë fshehur, transmeton Telegrafi.

Gjeni kafshët e fshehura dhe burrin duke tymosur

Madje, më e vështirë është të shihet njeriu me cigare.

Nse jeni në mesin e shumicës që nuk ia del t’i gjej, më poshtë i keni të hijezuara me ngjyra.

“Duhet të shpërblehet personi me shikim të fortë, që ia doli t’i gjejë. Ishte tepër e vështirë”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/

Enigmat e fshehura të ilustrimit

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Kalo në kategori