LAJMI I FUNDIT:

Ide të mrekullueshme për enterier: Lum ata që jetojnë këtu!

Ide të mrekullueshme për enterier: Lum ata që jetojnë këtu!

Shikoni fotografitë në vijim, dhe nëse asgjë tjetër, së paku kënaquni me pamjet.

Qoftë që t’ju nevojitet dizajnim i plotë i shtëpisë apo thjesht nuk dini se çfarë të bëni me këndin e zbrazët të dhomës së ndenjës, profilet në Instagram të disenjatorëve botërorë të enterierit do t’ju ndihmojnë të gjeni inspirimin.


Profilet e tyre në Instagram i ndjekin miliona njerëz, ndërkaq fotografitë vërtet janë mbresëlënëse, transmeton Telegrafi.

Në to mund të gjeni shumë detaje, stile të ndryshme, ngjyra, ide disenjatorësh çfarë mbase kurrë nuk do t’ju kujtoheshin.

Si ta dekoroni murin, cilët tepihë t’i vendosni, si t’i rregulloni fotografitë, jastëkët, vazot me lule…Sepse imtësitë nuk janë gjëra të vogla, ato janë gjithçka!

Shikoni fotografitë në vijim dhe, nëse asgjë tjetër, së paku kënaquni me pamjet.

/Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Zbulohen qytetet me erën më të mirë në Evropë. I pari është ndër më të vjetrit në botë

Zbulohen qytetet me erën më të mirë në Evropë. I pari është ndër më të vjetrit në botë

Çfarë të vizitosh
A e keni ditur se për çfarë shërben pjesa metalike në letrën e sallamit, kjo video po bën xhiron në internet

A e keni ditur se për çfarë shërben pjesa metalike në letrën e sallamit, kjo video po bën xhiron në internet

A e dini se...
Top pesë pozicionet në shtrat që femrat nuk mund t’i imagjinojnë!

Top pesë pozicionet në shtrat që femrat nuk mund t’i imagjinojnë!

Intimitet dhe Pasion
23 prilli është një ndër ditët më të fuqishme të vitit: Si të manifestosh dëshirat e tua?

23 prilli është një ndër ditët më të fuqishme të vitit: Si të manifestosh dëshirat e tua?

Astrologji
Dashamirës që ‘hedhin kripë’: Tri shenjat e horoskopit që priren të flasin pas krahëve

Dashamirës që ‘hedhin kripë’: Tri shenjat e horoskopit që priren të flasin pas krahëve

Astrologji
Trajneri i Taylor Swift ndan sekretet e saj të fitnesit për të ushtruar si ‘atlete profesioniste’

Trajneri i Taylor Swift ndan sekretet e saj të fitnesit për të ushtruar si ‘atlete profesioniste’

Ndërtim i muskujve
Kalo në kategori