0Shares

Peshkatari i paemëruar nga Rusia, ka harruar dritaren hapur kur ka shkuar të peshkonte se bashku me shokë.

Kjo ka bërë që vetura t’i mbushet me miliona insekte gjakpirëse, që janë vështirë të largohen, transmeton Telegrafi.

“Duket sikur kanë aheng të shfrenuar dhe janë mbledhur të gjitha mushkonjat që ekzistojnë”, është një koment lidhur me rastin.

Nuk dihet si i ka larguar këto krijesa, që ishin në sasi aq të madhe sa që ai i kapte me grushte. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)