LAJMI I FUNDIT:

Hapni dyert se po vijnë krushqit, dasma e veçantë e organizuar në Kinë – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Hapni dyert se po vijnë krushqit, dasma e veçantë e organizuar në Kinë – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Krushqit në fushat e orizit. Kjo është dasma më e veçantë që mund të keni parë ndonjëherë.

Reklama

Një çift vendosi të bënte dasmën e tij duke organizuar një ceremoni të veçantë.

Krushqit të veshur me të kuqe dhe me çadër të kuqe në dorë ecën një nga një nëpër fushat e Guangxi të Kinës për të marrë pjesë në dasmën që do të mbahej në Longsheng .

Ata shoqëruan nusen në shtëpinë e dhëndrit. Për ta e kuqja është simbol i fatit. Ato imituan dragoi në paradën për vitin e ri kinez. /oranews/

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
Në stacionin e vjetër të zjarrfikësve të Ohio-s gjendet ‘kapsula kohore’ nga viti 1905

Në stacionin e vjetër të zjarrfikësve të Ohio-s gjendet ‘kapsula kohore’ nga viti 1905

Interesante
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Disa pamje që janë bërë virale tregojnë praninë e mbeturinave të shpërndara në malin Everest

Disa pamje që janë bërë virale tregojnë praninë e mbeturinave të shpërndara në malin Everest

Virale
Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Gruaja në lot pasi momenti i zbulimit të gjinisë së foshnjës shkoi keq – por reagimi i burrit është i mahnitshëm

Fun
Gruaja nga Karolina e Veriut fiton xhekpotin e dytë të lotarisë me gjashtë shifra

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton xhekpotin e dytë të lotarisë me gjashtë shifra

Interesante
Kalo në kategori