LAJMI I FUNDIT:

Hapi një gropë dy metërshe për të luajtur fëmijët, mirëmbajtësit e detyruan ta mbyllte (Video)

Hapi një gropë dy metërshe për të luajtur fëmijët, mirëmbajtësit e detyruan ta mbyllte (Video)

Nathan Crossley që e hapi një gropë në një plazh të Lincolnshire të Anglisë, në mënyrë që të laujnë në të fëmijët e tij, u detyrua ta mbyllte për shkaqe të sigurisë.

Mirëmbajtësit e ndaluan 43-vjeçarin, teksa po e thellonte edhe më shumë gropën prej dy metrash, transmeton Telegrafi.


Pasi plazhi pastrohej për çdo ditë me traktor, kishte frikë se mund të binte dhe të dëmtohej në të. Në anën tjetër, plazhi vizitohet edhe gjatë natës dhe ka rrezik se mund të bie ndonjë njeri.

“Më mjaftoi që fëmijët e bënë një fotografi brenda gropës, të cilën nuk do e lija të hapur”, ka thënë Crossley. /Telegrafi/

https://youtu.be/wTNtXXHd6HE

Në trend Fun

Më shumë
Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Fun
Kalo në kategori