0Shares

Në një stacion trenash që ndodhet në Delhi të Indisë, të pranishmit kanë parë film pornografik, në njërin nga ekranet që shfrytëzohet për njoftime të ndryshme.

Mësohet se disa hakerë kishin shfrytëzuar sistemin Wifi dhe kanë hyrë në rrjet, pasi nuk kishte mbrojtje, transmeton Telegrafi.

“Të gjithë ishin duke qeshur, kjo nuk i pengoi askujt”, ka shkruar personi që e xhiroi rastin.

Por, zyrtarët e stacionit hekurudhor, kanë nisur hetime për kryerësit dhe mbrojtjen e sistemit të njoftimeve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)