Kur lëvizni në një pronë të re, mund të zbuloni se ata që kanë banuar aty më herët kanë lënë një ose dy sende të rastit.

Reklama

Këto normalisht janë gjëra të tilla si orendi të padëshiruara ose disa çorape të çuditshme, por herë pas here pronarët e shtëpive ndeshen nëpër disa pamje vërtet të çuditshme.

Më parë kemi dëgjuar se si shumë njerëz gjenin gjëra nga më të ndryshmet, por edhe më të çuditshmet nëpër shtëpitë ku ata vendoseshin.

Dhe tani një grua tjetër ka ndarë zbulimin e saj të çuditshëm dhe ndoshta nuk është një për ata që kanë zemër të dobët.

Reklama

Një përdoruese e TikTok nga SHBA me emrin @dontbeanashhole është bërë virale pasi ndau një vështrim në atë që zbuloi gjatë rinovimit të shtëpisë së saj të re.

Reklama

Kur ajo duhej të zhvendosej në shtëpi, ajo e dinte se dikush kishte vdekur në të dhe ajo tha se nuk e kishte problem në atë kohë.

Menjëherë pasi u vendos, ajo vendosi të rinovojë shtëpinë.

Gjatë rinovimit, pra heqjes së qilimit të vjetër, ajo gjeti gjurmë të shenjave që zakonisht vendosen në skenat e krimit për një trup të vdekur.

@dontbeanashholeIt’s cool. Everything is fine. 😅 #newhouse #creepy #diyhomedecor♬ Amityville Horror – Scary Halloween Sound Effects – Halloween Sound Effects

“Nuk u shqetësova duke ditur se dikush vdiq në shtëpinë time të re, por imagjinoni habinë time kur unë largova tepihun dhe gjeta këtë”, thotë ajo.

Reklama

Kamera pastaj tregon dyshemenë, ku ishte vizatuar skica e një trupi.

Videoja e saj që nga ajo kohë është bërë virale, duke u shikuar më shumë se tre milionë herë dhe duke mbledhur mbi 487,000 pëlqime. /Telegrafi/

Reklama