Një grua në Angli ra nga makina drejt një autostrade, derisa rrinte jashtë dritares duke filmuar një video në Snapchat.

Sipas CNN, përcjell Telegrafi, gruaja e cila nuk u identifikua nga autoritetet ishte varur nga automjeti në autostradën M25 në jug të Londrës.

Njësia e Policisë deklaroi se e njëjta ishte e ulur në ulësen e përparme, kur ra nga makina drejt korsisë.

“Ajo shpëtoi me fat dhe nuk pësoi dëme të rënda”, deklaruan autoritetet.

Ndryshe, thuhet se rreth 259 njerëz në të gjithë botën vdiqën derisa bënin ‘selfie’, të dhënat u regjistruan midis vitit 2010 dhe 2017. /Telegrafi/